home Inne Zwiedzanie Szczecina z rodziną i przyjaciółmi

Zwiedzanie Szczecina z rodziną i przyjaciółmi

Większość z was wie, że wypoczynek jest najważniejszy. Dlatego kiedy znajdujemy się blisko Szczecina ciężko jest go nie zobaczyć. Jest to wyjątkowe miejsce do zwiedzania przez nie tylko pary, ale też rodziny z dziećmi. Szczecin jest przepiękny ze względu na bliskie położenie przy Morzu Bałtyckim. Szczecin sam w sobie jest cudowny gdyż ogromną jego powierzchnię zajmują spore, czy także jakie całkowicie urozmaicają przyrodę takiego wspaniałego miasta. Zabytków w Szczecinie jest sporo i z całą pewnością każdy turysta powinien zwiedzić:

  • Ogrody tematyczne jakie to znajdują się na ulicy Dobrzyckiej. W tej chwili jest do zobaczenia aż 28 przeróżnych ogrodów tematycznych, a całkowity taki park jest w rywitalizacji. Odnajdziecie w tym miejscu cudowne zestawy kwiatów, których jest aż 6 tysięcy gatunków. Ze względu na różne typy tego typu kwiatów w tego typu ogrodzie panuje przeróżny klimat dlatego ogrody zostały rozdzielone na różne tematyczne jak: japońskie, francuskie, czy też śródziemnomorskie.

Kolejnym ważnym punktem do zwiedzenia w mieście Szczecin jest:

  • Kolejka Wąskotorowa która jest świetną atrakcją dla każdego turysty. Jest to atrakcja jaka dostępna jest od mają do września i tak naprawdę każdy ma możliwość się nią przejechać bez większych problemów. Kolejka ma możliwość zabrać ciebie przez cudowne lasy Pomorza Środkowego, aż nad Jezioro Rosnowskie. Będziecie mogli zwiedzić przepiękne okolice, a na sam koniec wycieczki spróbować z ogniska cudownej kiełbaski, lub także chlebka. Wozi ona ludzi od dawien dawna i jest docenianą atrakcją dla wielu osób. Dlatego warto sobie na jej zwiedzenie pozwolić.

W rzeczywistości istnieje mnóstwo atrakcji na jakie musimy sobie pozwolić będąc w Szczecinie. Trzeba więc bliżej poznać się z tym tematem, aby faktycznie wybrać dla siebie odpowiednie atrakcje jakie pozwoliły by wam na bliższe poznanie tego miasta. Na pewno idealną zabawą dla dzieci jest też:

  • park linowy Avana jaki cieszy się wielkim zaciekawieniem z tego względu, że są w pobliżu lasów zielonych, jakie świetnie wprowadzają klimat. Czyste powietrze oraz zabawa szalona z całą pewnością pozwoli tobie cieszyć się cudownymi atrakcjami takiego miasta. Taki park dostępny jest przez cały rok dlatego bez większych kłopotów każdy ma możliwość sobie na niego pozwolić. W tego rodzaju parku linowym jednak odnajdziecie również mnóstwo róznych atrakcji jak na przykład baseny, czy też wodospady oraz wiele innych. Dlatego jest to niezwykła frajda dla całych rodzin.

Również trzeba liczyć się z tym, że trzeba również zwiedzić wspaniałe miejsce jakim jest Park Wodny. To właśnie ten Park wodny jest nie dawno oddany do użytku i jest jednym z nowoczesnych i największych Parków znajdujących się w Szczecinie. Klientom naszego basenu proponujemy szereg atrakcji z jakich to bez większych problemów każdy będzie zadowolonym. Odnajdziecie tutaj mnóstwo saun, ale także mnóstwo typów basenów w jakich też mogą wypoczywać dzieci, a także dorośli. Wszystkie baseny są podzielone tak by każdy mógł odnaleźć dla siebie coś odpowiedniego.

Szczecin i walory turystyczne

Odnajdziecie tutaj również baseny do nauki pływania, czy też baseny dla małych dzieci, lub sztuczne fale, albo także sporo innych rodzaj basenów do waszej dyspozycji.

Szczecin to wspaniałe miejsce które po prostu musicie zwiedzić dlatego serdecznie zachęcamy do skorzystania z tego typu miejsca, które faktycznie tobie się spodoba i przypadnie do gustu. Wypoczynek w takim miejscu na pewno będzie należał do udanych! Macie tutaj mnóstwo atrakcji i zabytków dlatego nudzić się nie będziecie.

Art. z miasta pozycjonowanie Szczecin urokliwie miasto.

|

18 thoughts on “Zwiedzanie Szczecina z rodziną i przyjaciółmi

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *