home Inne Zdejmowanie klątw oraz uroków

Zdejmowanie klątw oraz uroków

Klątwa, to miażdżąca energia magiczna wysłana do adresata w trakcie stosownego rytuału magicznego. Polega on na tym, że człowiek komuś niechętnie życzy i ta niechętnie życząca postać czy wynajęty przez nią ekspert wyraża w trafnym rytuale magicznym jej typ, długość trwania, kogo on dotyczy i jakiej sfery życia. Osobista próba odczynianie klątw i uroków, więc oswobodzenia się od tego gatunku energii wypływających z klątw, spełniona przez niewtajemniczoną osobę, jest niepożądana, gdyż tego typu postępowanie może spowodować pogłębienie się działania klątwy i szwank na zdrowiu.

Czy magia miłosna jest dobrym ratunkiem na pozyskanie czyjejś miłości?

Po magię miłosną dotykają najczęściej osoby, które znalazły się na znanym życiowym zakręcie i stoją w obliczu rozstania z towarzyszem bądź spekulują, że partner odsuwa się od nich i dążą zatrzymać go za wszelką cenę. I tak rzeczywiście można zrozumiale uszczegółowić magię miłosną – jako strategia na otrzymanie czyjejś miłości, na powrót partnera, na zatrzymanie go przy sobie za wszelką cenę. Czy urok magia miłosna jest pewnym ratunkiem na osiągnięcie czyjejś miłości? To otrzymanie czyjejś miłości na siłę, to zatrzymanie kogoś przy sobie na siłę, to ukształtowanie czegoś nienaturalnego, co dalekie jest od miłości a uchodzi bardziej podporządkowanie drugiego człowieka. Na siłę, przeciwko jego woli. A gdy go nie otrzymamy, wypada pozwolić, ażeby ta osoba odeszła. Na nas jeszcze gdzieś oczekuje i prawdziwa miłość, która się nie skończy, i typowe zadowolenie, które będzie nadnaturalne w swój samoistny sposób i do którego nie będziemy wymagali żadnego rytuału bądź zaklęcia.

Najmocarniejszy urok sercowy – czarna magia

W naszym życiu występują rozmaite niepozytywne zjawiska: szczególne przypadki okoliczności, sprawy, w których nieprzerwanie ponosimy niekorzyści, również materialne jak i niematerialne, poczucie, że przez lata żyjesz w sytuacji bez wyjścia, znajdujesz się w zamkniętym kręgu zjawisk, wszystkie dążenia spełzają na niczym, szukasz miłości i stale zyskujesz zawodu. Bywa, że wszystkie lata istniejemy w takim stanie, uznając, że tak ma być. Najprawdopodobniej jesteśmy pod wpływem czarnej magii. Magia, to rządzenie energią w różnorakich celach. Jedynie cele mogą być odmienne i możliwość przeznaczenia energii. Stosuje się więc, że jeśli ktoś ma podstępne cele i kombinuje energią bez wiedzy i akceptacji osób trzecich, jest to czarna magia. Czarna magia miłosna to nie jedynie zręczność krzywdzenia innym ludziom, jednak nagminnie praca terapeutyczna, samoanaliza siebie i własnych postaw. Ocena, która niejednokrotnie przyzwala na rozpoznanie, dlaczego nienawidzę tej osoby, dlaczego potrzebuję jej zaszkodzić, czy mam takie obowiązek, co z tego wyniknie dla mnie oraz dla pozostałych? Faktyczne wykonywanie magii, to sztuka rozkwitu na każdej praktycznej platformie etycznej oraz moralnej też, która na tyle rozbudowuje świadomość siebie, świata, przeżyć, że niepraktyczne są wszelkie przedsięwzięcia fizyczne, wystarczy skumulowana myśl.

Nasza strona odczynianie klątw i uroków zobacz koniecznie.

3 thoughts on “Zdejmowanie klątw oraz uroków

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *